השכרת קריוקי עם חברת מילמן הפקות הדרך הזולה והמקצועית ביותר , אנחנו נדאג לכם להכל ..
אפשרות גם להרכבה והובלה עם תדרוך עד בית הלקוח  .

רוצים לקנות כבר ציוד קריוקי משלכם ?! הכי זול מהיבואן !!

מילמן הפקות תוכלו למצוא ערכות קריוקי להשכרה מיוחדות וייחודיות שעוצבו במיוחד לחברתנו, הכוללות מגוון רחב של קריוקי!
השכרת קריוקי
להשכרה במחירים אטרקטיביים ונוחים, אנו משכירים לכם ציוד קריוקי שהוכן עבורכם מראש, ואתם מקבלים ציוד קריוקי שהוכן במיוחד בתוך מזוודה שבמגיעה מחוברת מראש ונוחה מאוד לתפעול, בנוסף יעמוד לרשותכם נציג החברה שיסביר לכם בעת השכרת ציוד קריוקי הנ"ל, 2 דקות של הדרכה מהנציג ותדעו לתפעל את הערכה הנ"ל ברמה מקצועית וגבוהה, דבר שיעניק לכם שליטה מלאה בכל הקשור לתחום הבידור, שירי הקריוקי בהשכרת קריוקי. הערכה שלנו כוללת בה מבחר גדול של אלפי שירי קריוקי בסגנונות שונים, מזרחית, ישראלי,לועזי להיטים משנות ה 80,וכוו'.
זאת ועוד, לקוחותיו נהנים מהטבה ייחודית הנכללת בתוך החבילה הנקראת, דייגי אוטומט וסט שירי VJ לצפייה של קליפים כך שתהיו בטוחים שזאת לא עוד השכרת קריוקי רגילה, זהו סט שירים אשר מתנגן לבד למשך חצי שעה עד שעה, לבחירת הלקוח, דבר המאפשר למתפעל גם ליהנות מהחגיגה או סתם לקחת רגיעה.
תוכלו להשתמש בדי ג'י אוטומט למוסיקת רקע,וריקודים וקליפים לצפייה, שהוכן במיוחד עבור השכרת ציוד קריוקי ע"י מילמן הפקות בנוסף ,בעת השכרת קריוקי תוכלו לגלוש למסיבת ריקודים שהכנו את מקבץ השרים הכי עדכניים שמעודכנים סביב השעון. בנוסף לכל האמור, תקבלו מחברתנו בעת איסוף ציוד הקריוקי, קטלוגים המכילים אלפי שמות של שירים אשר נמצאים במאגר הקריוקי שלנו בעת השכרת ציוד קריוקי . תוכלו להכין בעצמכם ספריה עם רשימת שירים מובנת בתוך מספר דקות לפי הסדר שתרצו שיתנגן במהלך האירוע באופן אוטומטי זה פשוט, בנוסף תוכלו לרשום את שם המבצע במנגנון החיפוש והוא ימצא את כל שירי הקריוקי של האומן שחיפשתם בשניות, מה שנותר זה רק לבחור את השיר
הכנו לכם ציוד קריוקי המאובזר ברמה הכי איכותית שתמצאו ב השכרת ציוד הקריוקי, עם ציוד ברמה הכי גבוהה, חשבנו עבורכם על הכול !
השכרת קריוקי זה ממש לא פשוט , אצלנו זה כן !! חשוב לציין שציוד הקריוקי שלנו נבנה על ידנו והוא מגיע 100% אחוז מורכב.
הסיבות לבחור בחרת מילמן הפקות אנו לא סתם מתמחים בתחום השכרת ציוד קריוקי
אנחנו חברת השכרת ציוד קריוקי הכי גדולה שקיימת ,כיום קיימות חברות רבות ,אך מצומצמות של קריוקי להשכרה לאירועים, אך קשה מאוד למצוא השכרת ציוד קריוקי ברמה מקצועית עבור האירוע שלכם, שתהיה פשוט להרכבה וכמובן שלא תדרוש מכם ידע מקדים .

במילמן הפקות הוכנו ערכות במיוחד להשכרת קריוקי שמיועדות במיוחד עבור לקוחות שלא התנסו בעבר בהשכרת ציוד קריוקי
אנו החברה היחידה שהכינה עבורכם מבחר גדול של קריוקי להשכרה שהותאמו עבורכם לפי מספר פרטים
גודל מקום האירוע ( הערכנו את עוצמת מערכת ההגברה שתתאים עבור האירוע שלך
הכנו עבורכם חבילות הקריוקי שהותאמו לפי כמו המשתתפים
ערכות הקריוקי מגיעות מחוברת וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא רק לחבר אותה לחשמל ,בניגוד לחברות אחרות שמסבכות אתכם בכבלים מיותרים ובחיבורים.
אנו חברת הקריוקי היחידה אשר מספקת לכם את כמות השירים הכי גדולה שקיימת בקריוקי 10000 שירי קריוקי, כל חברת השכרת קריוקי רגילה מספקת לכם כמות שירים מעטה ואף גם לא מקוריים של כמה מאות שירים בודדים, אנו בין החברות הבודדות שעובדות ברישיון השכרת קריוקי , ומספקת לכם שירי קריוקי מקוריים באיכות הכי גבוהה שקיימת. כמובן כמות השירים שאתם מקבלים מאיתנו היא כמות של אלפי שירים שמסודרים בתיקיות מסודרות שיקלו עליכם במהלך האירוע, ותוכלו לחפש אותם על ידי מנגנון חיפוש של השכרת ציוד הקריוקי.
הסתכלו על מסך ההקרנה שיתאים לכמות האורחים שישתתפו.
ערכת הקריוקי כוללת מחשב קריוקי עם מוסיקה וקליפים של מאות שירים ,שתוכל להנעים לכם את האירוע ואף להרקיד את האורחים השכרת קריוקי מקצועי בארוע ברצף של מוסיקה שהוכנה על ידי מיטה ה-DJ's בחברה שלנו, מגון רצועות שירים ממוקססות לאירוע הקריוקי שלכם , זהו משהו יחודי שחשבנו עליו עבורכם בעת השכרת ציוד קריוקי, שיגיע אליכם בסגנונות שונים בלהיטים חדשים ועדכניים , אז כל מה שרק נותר לכם לעשות הוא לבחור את השירים.
אנו החברה היחידה שהכינה עבורכם ערכות של השכרת ציוד קריוקי למסיבה, שתותאם לפי הצרכים שלכם לאירוע.

בחברת מילמן הפקות עברנו על ציוד קריוקי להשכרה שהוכן בקפידה רבה, מערכות הקריוקי שנמצאות ברשותנו הוכנו על ידי טכנאי הסאונד הוספנו לכם בעת השכרת קריוקי, מכשירי תאורת שטיפה שיקשט את האירוע שלכם בשלל צבעים ,צורות ,קרניים מרהיבות שיעבדו על ידי המוסיקה,זה ישנה את אווירת האירוע שלכם ,יעניק אוירה מרהיבה ואף ישנה את מקום האירוע למסיבה הכולל רצף המוסיקה המוכן שינגן ברצף באירוע שלכם , זה אותו דבר כמו שתביאו די ג'י שינגן רק שהמחשב יעשה זאת בצורה אוטומטית שהוכנה מראש המיקסים ברמה גבוהה שהוכנה מראש ואף יותר טוב מDj שיתנגן במהלך הארוע, ערכנו בקפידה את המוסיקה בצורה ממוחשבת שאפילו לD.j"s יהיה קשה להגיע לרמת מיקסים שכזאת.
אם בחרנו מיקרופונים ברמת שידור גבוהה ללא הפרעות קליטה בטכנולוגיית UHF תדר קצר ללא הפרעה, בכדאי שתוכלו ליהנות מאירוע ללא התעסקות מיותרת,אתם מקבלים מחשב שמגיע מוכן עם שירי הקריוקי ללא צורך לעבוד עם תקליטורים שתבזבזו זמן מיותר וקפיצת השירים באירוע, החבילות מגיעות עם מסך להקרנת מילות השיר ורוב החבילות מגיעות עם מקרן איכותי בעל ניגודיות גבוהה ואיכות שידור תמונה איכותית, כל הציוד הינו פשוט להרכבה חשוב על ציוד קל לתפעול בכדאי הקל על הלקוח .לקחנו ציוד אך ורק מקצועי ולא חסכנו בכלום, הציוד הוא לא חובבני !!.המיקסר בחבילות מגיע עם אפקט שירה אקו, ואפקטים נוספים לבחירה בכדאי לשפר את איכות השירה שלכם ולהפיק ממנו הנאה מרבית. הציוד הוא מקצועי הוא הונדס וחובר עבורכם מראש, כדאי שההפעלה תהייה פשוטה. הציוד בו אתם הולכים להשתמש הוא מהסטנדרטים הגבוהים שקיימים בהשכרת קריוקי כדאי להפיק אירוע קריוקי איכותי, הוא הוכן על ידי הטכנאים בחברה שלנו.

שאלות נפוצות של לקוחות
מה כדאי יותר מפעיל קריוקי או השכרת ציוד קריוקי ?
ארגנתם אירוע מצומצם בבית או ערב עם חברים ,והשאלה העיקרית האם לקחת שירותי השכרת ציוד קריוקי או לקחת מפעיל קריוקי ?. באתרנו תמצאו מבחר גדול של ציוד קריוקי המותאם לפי גודל אירוע קל ופשוט לתפעול , היתרונות במהלך השכרת קריוקי הם , במהלך אירוע קריוקי תוכלו לנהל את בחירת השירים לפי טעמכם האישי והסדר המוכן שיתנגן באופן אוטומטי מראש ,ללא צורך במהלך שימוש השכרת קריוקי באדם זר באירוע, הכנו עבורכם קריוקי להשכרה המיועד לתפעול מהיר וקל מגיע מורכב כך שתוכלו לחסוך לכם את מפעיל הקריוקי באירוע ביתי קטן ולהסתפק בהשכרת ציוד קריוקי במחיר משתלם והוגן כלפי הלקוח.
מה כדאי לקנות ציוד קריוקי או השכרת ציוד קריוקי?
עדיף השכרת ציוד קריוקי ,מהסיבות הבאות כאשר את לחברתנו, נספק עבור שירות השכרת ציוד קריוקי , שיגיע לך מחובר בתוך קופסא מסודרת מוכן לתפעול רק לחבר לשקע להתחיל באירוע קריוקי, בהשכרת קריוקי תקבל

מחשב נייד מהיר ומשודרג מוגדר ויקל עבורכם בעת השכרת קריוקי.
במהלך השכרת קריוקי תקבלו מאיתנו מיקסר המתאים לשימוש מקצוע בקריוקי כולל אפקט אקו לשירה .
בעת השכרת קריוקי ממילמן הפקות תקבלו שני מיקרופונים אלחוטיים איכותיים .ללא הפרעות קליטה לשימוש לטווח קליטה ארוך מין הרגיל, בתוך מחשב המגיע אליכם בהשכרת ציוד קריוקי מגיע עבורכם מאובזר עם 7000 שירים של קריוקי ,מוסיקה שחברתנו מכינה במיקסים שעוברים לבד,וכמובן קליפים מיוחדים שהכנו במיקסים שתוכלו להשתמש במהלך השכרת קריוקי .
בקניית ערכת קריוקי תהיה מוגבל מבחינת מבחר שירים, כאשר בהשכרה אנו דואגים להתעדכן בכל החדש בקריוקי סביב השעון.
בהשכרת ציוד קריוקי תקבל מאיתנו, רמקול איכותי אשר ממנו תשמע את המוסיקה,עם מגבר מובנה באיכות סאונד מרבית אשר הותאם לאירועי הקריוקי ,חשבנו עבורכם בעת השכרת קריוקי על המשקל והנוחות של רמקול מבחינת ההיתנידות איתו,הרמקול נעים לאוזן עם צלילים חמים ואיכותיים ככה שבפעם בהשכרת ציוד הקריוקי זה ,החוגגים יחזרו עם חוויה ולא עם כאב ראש ! רמקול זול יצרוב באוזן, ויפיק תדרים אשר פוגעים בשמיעתנו,ויגרום להתעסקות מיותר במהלך השכרת הקריוקי ,ביחד עם הרמקול אתה מקבל בעת השכרת קריוקי, סטנד חצובה שאליו ישב הרמקול, תוכלו להתאים את גובה הסטנד לפי גובה האוזן לחוויה מרבית.
בהשכרת ציוד קריוקי תקבלו מאיתנו מקרן איכותי לצפיית הוידיאו קליפ בקריוקי,והקליפים מאיתנו,תוכל לצפות במילי קריוקי מרחוק בענק על גודל של מסך של 2 מטר על 2 מטר, 7. חשבנו עבורכם על הכול בעת השכרת קריוקי חשוב מאוד ליצור אוירה בתחילת האירוע ומהלך תפעול ציוד קריוקי,תקבלו מאיתנו תאורה העובד לפי קצר המוסיקה באירוע, לאווירת האירוע שיקשט עבורכם את האירוע קריוקי תהיו בטוח שזאת לא עוד השכרת קריוקי רגילה, מכשיר התאורה יהפוך את האירוע לחוויה נעימה וכיפית . אז למה אתם מחכים אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע להשכרת קריוקי נשמח לעמוד לשירותכם..

לקבלת שירות והסבר אדיב ומקצועי בנוגע לחבילה או למוצר המתאים לכם, נשמח לעמוד לשירותכם : 03-7449998 מילמן הפקות השכרת ציוד קריוקי.