למה זה צריך להיות כזה יקר ? אצלנו תמצאו מבחר ענק של מקרנים איכותיים במחירים סבירים ללא תחרות התקשרו עכשיו ונלווה אותכם בבחירת מקרן מתאים לאופן ההקרנה .

רוצה לקנות כבר מקרן משלך במחיר מציאה ?! קנה ישר מהיבואן

הסבר בסיסי על מקרנים דברים חשובים שכדאי לדעת בהשכרת מקרנים .המדריך הקצר
עוצמת הארה 
עוצמת האור של המקרן הוא חוזק האור היוצא מהמקרן.אם אתם מתכננים ארוע בסביבת עבודה מוארת.
מומלץ להתעניין בהשכרת מקרן בעל עוצמת הארה גובהה ככל שניתן , דבר שיאפשר לכם ליהנות מהקרנת תמונות/סרטונים באיכות גבוהה וברורה לכן מומלץ להס,כל על השכרת מקרנים, בעלי חוזק לומנס שיפסק עבורכם תמונה איכותית וחדה וימנע הקרנת תמונות באיכות ירודה ודהויה, כנ"ל לגבי סרטונים.
למדו- ככל שעוצמת הארה נמוכה, תצטרכו להחשיך את האורות ולעבוד בסביבת עבודה חשוכה ..
המלצה שלנו ודעתנו בנושא השכרת מקרנים:

השכרת מקרנים לארוע ביתי 2000-2500 עוצמת הארה
השכרת מקרן לארוע במקום מואר יותר, כגון: מסעדה, אולם וכו' . 2500-3000 עוצמת הארה

ניגודיות
חשוב ביותר, בעת השכרת מקרנים, יש לבדוק ולוודא פרמטר שהינו החושב ביותר, הניגודיות, כלומר איכות התמונה של המקרן, ככל שהניגודיות תהיה גבוהה, כך נהנה מאיכות תמונה גבוהה ואיכותית יותר, קרובה וחדה יותר, תוכלו לראות בבירור גם תמונות חשוכות.
למשל מי לא נתקל בטלוויזיות של פעם, הקוביות, האלה שיש לסבתא, אלו טלוויזיות בעלי ניגודיות נמוכה מאוד, כאשר מופיעה תמונה חשוכה מסרט, קשה מאוד לראות ולהבין מה קורה שם, התמונה מעורפלת, חשוכה כאילו נלקחה מסרט מתקופה עתיקה וישנה לכן נקח מקרן להשכרה בעלת ניגודיות שלא פחות מ 1:2000 .
זכרו!הניגודיות היא המפתח לאיכות וחדות בכל הקשור להקרנה, זה המונח שמבדיל בין הרגיל למושלם, בין המעורפל למובן! מקרן תל אביב, מקרן פתח תקווה, מקרן ראשון לציון, מקרן חולון.
לכן, אנו ממליצים השכרת מקרן ומסך בעל נגודיות גבוהה לכל מי שמתכנן להקרין מצגת או איזה סרט ומבקש חדות ואיכותיות של הסרט/תמונות המוקרנות , עליו לבדוק את הניגודיות של המקרן כפי שמצוין לעיל, כי הקרנה איכותית מתחילה בנקודה חשובה שנקראת ניגודיות!
שאלות נפוצות של לקוחות בהשכרת מקרנים
משלוח המקרנים הוא באמת בחינם ?
כן, כלל לקוחותינו נהנים ממשלוח חינם עד הבית או פתח העסק , עד 20 ק"מ מת"א , במידה והמשלוח מעל 20 ק"מ תהיה תוספת תשלום לפי המרחק, תוכלו לאסוף את המקרן באופן עצמי ללא תוספת תשלום.
אנחנו מעונינים לעשות מצגת עד-50 איש וצריכים,מקרן להשכרה מה יתאים לנו ?
בחברת שלנו יש מבחר מקרנים להשכרה , בעוצמת הקרנה שונה הוא נמדד ע"י חוזק הנורה ככל שנורת המקרן תהיה חלשה יותר ,נצטרך להחשיך את המקום ולהמהם אותו מאור, לכן אנו מציעים מקרנים להשכרה שלא פחות מ-2500 עוצמת אור , השכרת מקרנים זה לא רק עוצמת אור,גם ניגודיות משפיע על המקרן, הכנתם מצגת , חשוב מאוד לקחת מקרן להשכרה שלא פחות מניגודיות 1:2000 אנו מציעים השכרת מקרנים עם ניגודיות גבוהה,כך שבמהלך השכרת מקרנים תיהנו מתמונה איכותית וקרובה למקור, בחרתי לקחת מקרן להשכרה,איך נדע אם באמת הוא יתחבר לי למחשב ?
אנו מציעים השכרת מקרנים המאובזרים בכל סוגי החיבורים,, כיום רוב המחשבים מגיעים עם חיבור VGA רגיל או HDMI, אך מחשבי Apple macbook דורשים מתאם מיוחד לחיבור המקרן ,אנו מספקים השכרת מקרנים כולל מתאמים וחיווט,לחיבור המחשב בצורה נכונה.איך לבחור חברת השכרת מקרנים ?
מחיר השכרת מקרנים
חשוב מאוד בהשכרת המקרן לוודא את עוצמת החוזק המקרן ,ניגודיות ,וכמובן בן כמה המקרן.
ישנם מקרנים בעלי עוצמת הארה גבוהה אך עם הזמן הספק הנורה נחלשת עם הזמן וחוזק ההקרנה ירד, אנו מציעים השכרת מקרנים בעלי שעות עבודה נמוך במחיר פחות מהשוק.

שכרת מקרן והוא לא עובד ?.. מה עושים ?
חברתנו לוקחת אחריות, ומעניקה עבור לקוחותינו שירות תמיכה טלפוני24/7 ביממה, במקרה ומדובר בתקלה מכשיר ,נספק מקרן תואם, חלופי בשילוח עד למקום האירוע באזור המרכז עד 20 ק"מ מת"א
חשוב מאוד בחברת השכרת מקרנים תספק לך אפשרות למשלוח עד הבית בשעה מתאימה לך.
אפשר להקרין על הקיר בסלון או שאצטרך לקחת השכרת מקרן ומסך ? כן,יש אפשרות להקרין על בקיר בסלון,אך מומלץ השכרת מקרן ומסך , מסך המקרן מחזיר את האור לעיני הצופים,ללא מסך נקבל תמונה פחות מוארת ולכן ברוב הסיכויים בעבודה בסביבה מוארת תצטרכו השכרת מקרן בהספק נורה יותר חזק, חברתנו מציעה השכרת מקרן ומסךבמחירי מבצע, התענינו במבצע החודש שלנו

איך לבחור מקרן בין עם זה השכרת מקרן או קניית מקרן המדריך המלא

מהו לומנס Lumen עוצמת האור במקרן ?
לכל מקרן יש עוצמה הארה .זהו בעצם החוזק האור שבו המקרן מאיר את התמונה,ככל ההלומנס במקרן יותר חזק התמונה שאתם מקרינים תיהיה יותר ברורה ולא נתאמץ לראותה.,בדר"כ במקרנים פשוטים וזולים עוצמת הלומנס חלשה ובכדאי שנראה את ההקרנה של המקרן נצטרך להחשיך את האורות בבית למצב חשיכה .מקרנים ברמה טובה להקרנה ביתית הם מתחילים מ 2200 לומנס ומעלה אנו ממליצים השכרת מקרנים שלא פחות,תנו לנו לעזור לך בבחירת מקרן להשכרה.מזה שעות נורה במקרן? למה הוא חשוב ? לכל מקרן יש נורה ולנורה יש אורך חיים בדיוק כמו בנורה של בית .

בדר"כ הנורה שבמקרן עולה יקר בערך במחציתו של המקרן ולפעמים גם יותר ..ולכן מומלץ לקנות מקרן עם נורה עם אורך שעות ארוכים, אם החלטת לבחור את האופציה של השכרת מקרנים יש לבדוק מול חברת ההשכרה שהיא מספקת מקרן להשכרה עם שעות עבודה נמוך.אורך שעות נורמלי לנורה, צריך להיות בין 4000-5000 שעות .מהו מצב eco mode במקרן ?ברוב המקרנים יש מצב הנקרא ECO MODE הוא מצב אשר מפחית את עוצמת האור במקרן .וחוסך בחיי הנורה ומאריך אותה ב 30 % בדר"כ .

מהו בעצם זוית צרה או זווית רחבה ?
כאשר אנו לוקחים את האפשרות של השכרת מקרנים לצורך הדוגמא .וכאשר,אנחנו רוצים לפתוח את המקרן על מסך בגודל 2.14X2.14 אנחנו צריכים למקם את המקרן כמה מטרים לפני המסך בכדאי שהמקרן יקרין על המסך מלא וישנם מקרנים המסוגלים להקרין את הגודל הזה במרק של 3 מטרים וזה מספיק להם כדאי לפתוח את התמונה על המסך וישנם מקרנים שצריך להרחיק אותם במחק של 4 ומטר ומעלה כדאי לפתוח את התמונה .מקרנים שהם צרכים מרחק גדול הם מקרנים בעלי זווית צרה .ומקרנים בעלי מרחק קטן להקטנה הוא בעלי זווית רחבה.אתם צריכים לבחור את המקרן לפי גודל הסלון או האולם , בו אתם מקרינים אם יש לכם שטח נרחב להקריןקחו מקרן בעל זווית צרה, עם אין להם הרבה מקום להקרין קחו מקרן בעל זווית רחבה. אנו מציעים השכרת מקרן בעל זווית רחבה או צרה לפי צרכי הלקוח.מהו רזולוציה או ניגודיות ?נגודיות הוא כלל מאוד חשוב בקנייה או השכרת מקרנים שלכם,הוא בעוצם איכות התמונה , מקרנים איכותיים הם בעל נגודיות של 1:1500 ,לא פחות .

ככל שיש יותר נגודיות התמונה תיהיה יותר חדה וברורה, כאשר אתם צופים בסרט או בקליפויש קטעים חשוכים תוכלו לשים לב. בנגודיות נמוכה שכמעט ולא תבינו מה קורה בסרט ומה הולך שםאתם תראו מפוקסל ומאוד יהיה קשה להבין את התמונה .זה לא נעים לצפייה, לכן מומלץ לרכוש או להתעניין בהשכרת מקרנים בנגודיות שלא פחות מ 1:1500שיעשה עבודה איכותית והנאה מהו זמן

השהייה בכיבוי המקרן למה הוא חשוב ?
רוב המקרנים הישנים מצריכים מאיתנו זמן השהייה בסיום שימוש המקרן ,
זמן ההשהייה הוא בעצם תהליך שבו המאוורים מקררים את הנורה בסיום הפעולה של המקרן הנורה זקוקה לתהליך זה , בכדאי שהיא לא תתקלקל או תקצר את חייה,המקרנים החדשים אין צורך בזמן הקרור של הנורה , פשוט בסיום הפעולה אנחנו מכבים את המקרן ובאפשרותנו לנתק אותו מהחשמל .במידה ולא נתקרר את הנורה, במקרנים הישנים בסיום הפעולה , הנורה תקצר את חייה או אפילו תתקלקל .לסיכום אנו ממליצים לרכוש מקרנים ללא זמני השהייה של הנורה , זה יותר נוח, וגם במידה וקורס החשמל בבית ,לנורה לא יגרם נזק של מאות שקלים אנו מחזיקים במבחר ענק של השכרת מקרנים ללא זמן קירור המאוור .חברה שלנו מתעסקת במכירה וגם השכרת מקרנים מכל החברות והסוגים.
לקבלת שירות והסבר אדיב ומקצועי בנוגע להשכרת מקרנים או מכירת מקרן צרו קשר עוד היום מרכז ההזמנות